25 листопада 2021 р.
27 серпня 2021 р.
29 серпня вшанування пам’яті захисників України
Відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях є тим символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Адже Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам'яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.
22 червня 2021 р.
Сьогодні, 22 червня 2021 року - День скорботи за тими, хто загинув у жорстоких битвах Великої Вітчизняної війни, день шани тим, хто здобув нам Перемогу над нацизмом у німецько-радянській війні.Покладіть живі квіти до братської могили... Вклоніться ветерану, помоліться за тих, хто не дожив до сьогодення через важкі рани та хвороби.
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
21 червня 2021 р.
22 червня - 80 років з дня початку німецько-радянської війни 1941 - 1945 років
В Україні 22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Усе далі відходять сумнозвісні події Другої світової війни. Ось уже 80 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.
Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років як складова, але основна частина Другої світової війни. Для наших дідів і прадідів це була Велика Вітчизняна війна.
На війну проти нацизму було мобілізовано 261 захисник із території Московської сільської ради. З поля бою до рідних домівок не повернулися 164 воїни-визволителі.
Німецько-радянська війна тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року. За часи фашистської окупації, з 6 жовтня 1941 року по 22 вересня 1943 року, у нашому краї було встановлено режим жорстокої експлуатації, безправ’я і терору. Терор породив супротив, підняв на боротьбу молодь, старих і дітей. У селі Райське діяла молодіжна підпільна організація. 12 членів молодіжної підпільної організації, від імені Президії Верховної Ради СРСР, нагороджені медаллю "За відвагу" посмертно...
17 травня 2021 р.
Підписатися на:
Дописи (Atom)